Volgende races
20:16Philadelphia Park
open
5f 219yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
10
(10)
Jackson Road
J: Jorge Vargas, Jr.
T: Esteban Padilla
2.375
2.3752.25
2.3752.25
4
(4)
All American Rod
J: Kleiner Mejias
T: Jose M. Santaella-Calderon
4.334
4.505.00
4.505.00
6
(6)
Dot's Dollar
J: Sebastian Orellana
T: Miguel Penaloza
4.334
4.3344.00
4.3344.00
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:18Finger Lakes
Starttijd
1m 70yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Bossy Jeans
J: Steven Fret
T: Ilmar Loaiza
SP
2
(2)
Jayce And Liam
J: J. M. Rohena
T: Chris J. Englehart
SP
3
(3)
Jessica's Ride
J: Joel Cruz
T: Jonathan B. Buckley
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:19Horseshoe Indianapolis
aan de start
1m | Winnaar & EW (1/4 1-2)
7
(7)
Start the Disco
J: Alex Achard
1.91
2.102.00
2.102.00
3
(3)
Gold On Black
J: Amir Mendoza
T: Riley Mott
3.50
3.252.875
3.252.875
6
(6)
Quality Red
J: Fernando De La Cruz
T: Brad H. Cox
5.00
5.005.50
5.005.50
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:24Presque Isle Downs
Going down
1m 70yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
5
(5)
Classic Nofty
J: Antonio A. Gallardo
T: Phil Schoenthal
2.875
2.8753.25
2.8753.25
2
(2)
He's A Mess
J: Taylor Kingsley
T: Scooter Davis
3.00
3.003.25
3.003.25
3
(3)
King Mendelssohn
J: Rosario Montanez
T: Scooter Davis
4.00
4.003.75
4.003.75
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:31Belmont Park
Begint in 09:16
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
8
(8)
Aperitif
J: Antonio Fresu
T: Elizabeth M. Merryman
2.50
2.502.625
2.502.625
3
(3)
Now Or Nevermore
J: Rocco Bowen
T: Chris Banks
4.50
3.255.00
3.255.00
1
(1)
Arinata
J: Flavien Prat
T: Linda Rice
5.00
6.005.50
6.005.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:44Keeneland
Begint in 22:16
1m 110yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
10
(10)
Follow Your Heart
J: Axel Concepcion
T: George R. Arnold II
2.25
2.502.375
2.502.375
2
(2)
Majorbrowniepoints
J: John R. Velazquez
T: Mark E. Casse
3.75
3.754.00
3.754.00
11
(11)
Waterman's Song (IRE)
J: Jose L. Ortiz
T: Cherie DeVaux
4.00
4.004.334
4.004.334
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:45Valparaiso
Begint in 23:16
7f 109yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Got Talent
J: Rafael Cisternas
T: Juan Baeza
SP
2
(2)
The Wind
J: Benjamin Sancho
T: Victor Moris
SP
3
(3)
Ocho De Abril
J: Sebastian Gonzalez
T: Maximo Silva
SP
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
20:45San Isidro
Begint in 23:16
1m 4f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
El Cobra Kai
J: Pablo Damian Carrizo
T: Jose Luis Visiconti
SP
2
(2)
Sia
J: Rodrigo Daniel Bascunan
T: Oscar Daniel Perrone
SP
3
(3)
Sicario
J: Leo Nicolas Acuna
T: Ruben Oscar Lazzaro
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:51Presque Isle Downs
Begint in 29:16
1m 70yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Gun Policy
J: Gaddiel A. Martinez
T: Kevin Rice
SP
2
(2)
Fridayswithmurray
J: Antonio A. Gallardo
T: Michael V. Simone
SP
5
(5)
Irish Stone
J: David Delgado
T: W. John Bourke
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:53Horseshoe Indianapolis
Begint in 31:16
1m | Winnaar & EW (1/4 1-2)
2
(2)
Moogie Son
J: Alberto Burgos
T: Agustin Gonzalez, Jr.
SP
3
(3)
Justhappytobehere
J: Joseph C. Bealmear
T: Michael E. Lauer
SP
4
(4)
Jailhouse Justice
J: Andres P. Ulloa
T: Anthony J. Granitz
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
Slide 1 of 10
Ierland & Verenigd Koninkrijk
PGeprijsdRace off
LIVE WEDDENResultaat
Kempton
Worcester
Newmarket
Fontwell
Navan
Zuid-Afrika
Durbanville
Verenigde Staten
Mountaineer
Mahoning Valley
Philadelphia Park
Finger Lakes
Keeneland
Belmont Park
Horseshoe Indianapolis
Presque Isle Downs
Penn National
Charles Town
Slide 1 of 1
Remington Park
Slide 1 of 1
Nieuw-Zeeland
Te Aroha
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten