Volgende races
20:30Valparaiso
1
(1)
Petit Profesor
J: Joaquin Herrera
T: Ximeno Urenda
SP
2
(2)
Sibarato
J: Rafael Cisternas
T: Maximo Silva
SP
3
(3)
Jarum
J: Guillermo Perez
T: Guillermo Perez
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:45San Isidro
Going down
3
(3)
Cuna De Oro
J: Ivan Monasterolo
T: Eduardo Gaston Accosano
2.375
2.3752.25
2.3752.25
2
(2)
Calle Oscura
J: Martin Javier Valle
T: Roberto Andres Gomez
2.50
2.502.375
2.502.375
6
(6)
La Litoralena
J: Gonzalo Damian Borda
T: Marcelo Sebastian Sueldo
4.334
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:47Belmont Park
Going down
3
(3)
Copper Caduceus
J: Rajiv Maragh
3.75
3.754.00
3.754.00
10
(10)
Midnight Blue
J: Javier Castellano
T: John S. Pregman, Jr.
5.00
4.504.334
4.504.334
1
(1)
Amira's Star
J: Samuel Marin
T: Miguel Clement
6.00
6.005.50
6.005.50
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
20:55Churchill Downs
Begint in 09:36
8
(8)
Sharp Mindset
J: Yomar Ortiz, Jr.
T: Joe Sharp
3.50
3.503.75
3.503.75
2
(2)
Perpetua
J: Brian Joseph Hernandez, Jr.
T: Thomas Drury, Jr.
5.00
4.3344.50
4.3344.50
5
(5)
Yasmin
J: Abel Cedillo
T: Randy L. Morse
5.50
4.3345.00
4.3345.00
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
21:00Valparaiso
Begint in 14:36
1
(1)
India Corazon
J: Rafael Cisternas
T: Wilfredo Mancilla
SP
2
(2)
Rosita Del Puerto
J: Jose Villagran
T: Gonzalo Vegas
SP
3
(3)
La Pande
J: Juan Tapia
T: Maximo Silva
SP
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
21:07Horseshoe Indianapolis
Begint in 21:36
2
(2)
Plot
J: Joseph D. Ramos
T: Thomas Drury, Jr.
SP
3
(3)
Derry Girl
J: Emmanuel Esquivel
T: Dale L. Romans
SP
4
(4)
Divvy
J: Agustin Gomez
T: Luis A. Jurado
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
21:15San Isidro
Begint in 29:36
1
(1)
El Tacuralense
J: Martin Antonio La Palma
T: Noemi Maria Ponce
SP
2
(2)
Es Manchester
J: Wilfredo Andres Torres Maldonado
T: Elvio Ramon Bortule
SP
3
(3)
Hi Power
J: Luciano Matias Recuero
T: Miguel Angel Bartolome Medina
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:30Valparaiso
Begint in 44:36
1
(1)
Hijo Del Rey
J: Nicolas Ramirez
T: Wilfredo Mancilla
SP
2
(2)
Guerrero Arabe
J: Maximiliano Salinas
T: Luis Droguett
SP
3
(3)
Bom Bom Asesino
J: Gerard Rodriguez
T: Juan Garcia
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
21:36Horseshoe Indianapolis
Begint in 50:36
1
(1)
Maria D
J: Carlos Ruiz-Cortez
T: Kenia Hernandez
SP
3
(3)
Feeling Frosty
J: Rolando Del Rio Pina
T: Tim Eggleston
SP
4
(4)
Nachor Joy
J: Martin Munoz
T: Ricardo Martinez
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
21:45Penn National
Begint in 59:36
1
(1)
Te Amo Sergio
J: Jomar Torres
T: Chelsea Sims Rabadan
SP
2
(2)
Stay Tuned
J: Inoel Beato
T: T. Bernard Houghton
SP
3
(3)
Little Snuff
J: Yabriel O. Ramos
T: Bruce M. Kravets
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
Slide 1 of 10
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Kempton
Nottingham
Huntingdon
Newton Abbot
Dundalk
Verenigde Staten
Mountaineer
Mahoning Valley
Philadelphia Park
Finger Lakes
Churchill Downs
Belmont Park
Horseshoe Indianapolis
Penn National
Charles Town
Remington Park
Australië
Bendigo
Murray Bridge
Eagle Farm
Warwick Farm
Belmont
Wereld
Sha Tin
Valparaiso
San Isidro
Japan
Sonoda
Nagoya
Mombetsu
Oi
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten