Volgende races
20:27Mahoning Valley
Starttijd
1m 1f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
8
(8)
Silver Kiss
J: Chelsey Keiser
T: David Wolochuk
1.91
2.252.375
2.252.375
10
(10)
La Artista
J: Luis Alberto Batista
5.50
7.007.50
7.007.50
5
(5)
Goosebumps
J: Laureano Sosa
T: Timothy E. Hamm
6.50
8.008.50
8.008.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:35Fairmount Park
Starttijd
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Red Moscato
J: Miguel Fernandez
T: Armando Hernandez
SP
2
(2)
Clyde's Green Go
J: Brody Martinez
T: Robert Pompell
SP
3
(3)
Grayhop
J: Reynier Arrieta
T: Lori Plasters
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:36Gulfstream
aan de start
1m | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
7
(7)
Vibe
J: Diego A. Herrera
T: Todd A. Pletcher
2.875
2.6252.75
2.6252.75
3
(3)
Chrome Ghost
J: Edwin Gonzalez
T: Gerald S. Bennett
4.334
4.3345.00
4.3345.00
10
(10)
Pure Class
J: Leonel Reyes
T: David Fawkes
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:38Hipo Chile
Begint in 00:20
5f 219yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Chiquito Campeador
J: Miguel Gutierrez Badilla
T: Carlos Enrique Sepulveda Benitez
SP
2
(2)
Gran Vera
J: Rodolfo Dores Cabrera
T: Rafael Quiroz Ferrari
SP
3
(3)
La Hermana
J: Roberto Perez Sepulveda
T: Alejandro Martinez Cornejo
SP
Volledige race bekijken (14 Ruiters)
20:44Keeneland
Going down
1m 1f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
8
(8)
Stars And Stripes
J: Luis Saez
T: William I. Mott
3.50
3.754.00
3.754.00
4
(4)
Nevada Beach
J: Francisco Arrieta
T: Bob Baffert
3.75
3.754.00
3.754.00
1
(1)
Hit Show
J: Mario Gutierrez
6.00
6.006.50
6.006.50
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
20:45Maronas
Begint in 07:20
1m 7f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Ultra Black
J: Lucca Nahuel Ortiz
T: Ernesto Javier Martinez
SP
2
(2)
Olympic Owner
J: Santiago Baz
T: Pablo Ricardo Duarte
SP
3
(3)
Pagliuca
J: Vagner Leal
T: Josiane Gulart
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:50Horseshoe Indianapolis
Begint in 12:20
4f 88yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
7
(7)
Tachas Secret
J: Fernando Morin
T: Ricardo Martinez
2.50
2.202.375
2.202.375
3
(3)
Mr Michel
J: Edgar Diaz
T: Claudio Barraza
3.50
4.003.75
4.003.75
8
(8)
Escondido Gold
J: Diego Villamil Bocanegra
T: Natasha Perez
6.00
7.006.50
7.006.50
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:54Laurel Park
Begint in 16:20
1m 1f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
1
(1)
Market Maven
J: Mychel J. Sanchez
T: Jamie Ness
SP
2
(2)
Barbadian Runner
J: Forest Boyce
T: Henry Walters
SP
3
(3)
Goodbye Note
J: Paco Lopez
T: Suzanne Stettinius
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:55Woodbine
Begint in 17:20
7f 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
3
(3)
Olivia Rose
J: Rafael Manuel Hernandez
T: Mark E. Casse
2.50
2.502.375
2.502.375
2
(2)
Ella It Is
J: Pietro Moran
T: Mark E. Casse
4.00
4.003.75
4.003.75
1
(1)
Regal Moment
J: Fraser Aebly
T: Stuart C. Simon
5.00
4.004.334
4.004.334
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:00Fairmount Park
Begint in 22:20
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Takeitaway
J: Israel Hernandez
T: Michele Boyce
SP
2
(2)
Red Speedo
J: Victor Lara
T: Charles Davis, Jr.
SP
3
(3)
Grand Illusion
J: Alexander Bendezu
T: Maximino Quinonez
SP
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
Slide 1 of 10
Verenigd Koninkrijk
PGeprijsdRace off
LIVE WEDDENResultaat
Cheltenham
Doncaster
Kelso
Southwell
Zuid-Afrika
Turffontein
Nieuw-Zeeland
Ellerslie
Riccarton Park
Trentham
Slide 1 of 1
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.