Volgende races
20:10Fairmount Park
Starttijd
1m 70yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Zee Fire
J: Alexander Bendezu
T: Maximino Quinonez
2.25
2.252.375
2.252.375
4
(4)
Tapinyourbluejeans
J: Javier Tavares
T: Frank C. Randazzo, Jr.
3.50
3.502.875
3.502.875
2
(2)
Adam Five Oh
J: Reynier Arrieta
T: Robert Pompell
5.50
5.505.00
5.505.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:11Hipo Chile
Starttijd
4f 219yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
2
(2)
Jack Thomas
J: Jorge Zuniga Diaz
T: Carlos Alisandro Flores Carrasco
2.875
2.6252.75
2.6252.75
3
(3)
Rin Rin Ra
J: Gustavo Aros Harvey
T: Alejandro Patricio Padovani Estay
3.50
3.25
3.25
11
(11)
The Arion
J: N Rojas
T: Mario Albano Apablaza Gavilan
6.50
7.507.00
7.507.00
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:12Keeneland
Going behind
7f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
12
(12)
Deep Flame
J: Irad Ortiz, Jr.
T: Brad H. Cox
1.50
1.501.40
1.501.40
11
(11)
Obliteration
J: Flavien Prat
T: Steven M. Asmussen
4.334
5.004.50
5.004.50
4
(4)
Roscoe's Brother
J: Emisael Jaramillo
T: Mark Glatt
10.00
10.0011.00
10.0011.00
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:15San Isidro
Going down
1m 2f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
3
(3)
El Sonador Despierto
J: Adrian Maximiliano Giannetti
T: Felipe Arone
2.10
2.00
2.00
7
(7)
Colmada De Flores
J: Ivan Monasterolo
T: Eduardo Gaston Accosano
3.25
4
(4)
Intillano
J: Jorge Luis Peralta
T: Gabriel Omar Maldonado
5.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:18Laurel Park
Begint in 05:59
5f 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
3
(3)
Horsing Around
J: Mychel J. Sanchez
T: Brittany T. Russell
1.616
1.572
1.572
7
(7)
Ballycurrin
J: Horacio Karamanos
T: Mary E. Eppler
6.00
4
(4)
Roadrunner The Cat
J: Kevin Gomez
T: Brittany T. Russell
7.00
7.007.50
7.007.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:21Woodbine
Begint in 08:59
5f 110yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
5
(5)
Rule The Waves
J: Jose Luis Campos
T: Shelley E. Fitzgerald
3.50
3.003.25
3.003.25
6
(6)
Inescapable
J: Emma-Jayne Wilson
T: Steve Attard
5.00
4.3344.50
4.3344.50
3
(3)
Mathematical
J: Romero Ramsay Maragh
T: Michael Mattine
6.00
5.005.50
5.005.50
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:29Belmont Park
Begint in 16:59
1m | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Georgia Magic
J: Manuel Franco
T: Steven I. Schauer
SP
2
(2)
Barb
J: Antonio Fresu
T: Adrianne DeVaux
SP
3
(3)
Sharp Swinger
J: Javier Castellano
T: Linda Rice
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:30Las Piedras
Begint in 17:59
2m 4f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Empipado
J: Javier Emanuel Perez
T: Feliciano Walter Cabrera
SP
2
(2)
Mr.Can
J: Waldemar MacIel Boccia
T: Roberto Solanes (CS)
SP
3
(3)
Quino
J: Jhonatan Rodrigo Mora
T: Amado Alfredo Leites
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:33Santa Anita
Begint in 20:59
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
4
(4)
Gettinby
J: Juan J. Hernandez
T: Sean Williams
2.00
2.202.10
2.202.10
3
(3)
Special Club
J: Umberto Rispoli
T: George Papaprodromou
3.75
3.253.50
3.253.50
2
(2)
Jerry's Spirit
J: Joel Rosario
T: Tim Yakteen
4.334
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (5 Ruiters)
20:35Delaware Park
Begint in 22:59
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Quint's Brew
J: Forest Boyce
T: Edward T. Allard
SP
3
(3)
Showstopper Copper
J: Andrew Wolfsont
T: Flint W. Stites
SP
4
(4)
Chipotle
J: Sheldon Russell
T: Michael E. Gorham
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten