Volgende races
20:47Belmont Park
Begint in 01:01
5
(5)
Nystateofmind
J: Javier Castellano
T: George Weaver
3.00
2.6252.875
2.6252.875
9
(9)
Jordan the Caddy
J: Manuel Franco
T: Linda Rice
4.50
4.504.334
4.504.334
10
(10)
Farmer Jim
J: Jose Lezcano
T: William I. Mott
6.50
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
20:55Churchill Downs
Begint in 09:01
7
(7)
Mobula
J: Jose L. Ortiz
T: Joe Sharp
3.25
2.752.625
2.752.625
8
(8)
Grade A
J: Johan Rosado
T: Jeremiah O'Dwyer
3.25
2.502.625
2.502.625
1
(1)
Spring Dancer
J: Francisco Arrieta
T: Randy L. Morse
4.00
4.004.334
4.004.334
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
21:00Hipo Chile
Begint in 14:01
1
(1)
Julia Turttle
J: R Fournet
T: Juan Carlos Pichara Jadue
SP
2
(2)
Mi Rincon
J: L Menghini
T: Jaime Enrique Hirmas Readi
SP
3
(3)
La Mili
J: N Ramirez
T: Eugenio Alfonso Switt Vergara
SP
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
21:00Palermo
Begint in 14:01
2
(2)
Exclamacion Pass
J: Brian Enrique
T: Fernando Garces
SP
3
(3)
Rey De La Calle
J: Jorge Peralta
T: Fernando Perez
SP
4
(4)
El Angus
J: Cesar Cuellar
T: Marcelo Degregorio
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:07Horseshoe Indianapolis
Begint in 21:01
1
(1)
Pezzonovante
J: Marcelino Pedroza, Jr.
T: Tomas Medina
SP
2
(2)
Oh Please
J: Amir Mendoza
T: Michelle L. Elliott
SP
3
(3)
Doubledogjustice
J: Joseph M. Romero
T: Raymond J. Paquette III
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:10Woodbine
Begint in 24:01
6
(6)
Money Talks
J: Fraser Aebly
T: William Tharrenos
3.00
3.002.875
3.002.875
1
(1)
Royal Fonz
J: Dane Nelson
T: John Mattine
3.25
3.003.50
3.003.50
4
(4)
I Wanna Be Me
J: Pietro Moran
T: Steve Bryant
4.334
4.003.75
4.003.75
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
21:24Churchill Downs
Begint in 38:01
2
(2)
Elvis Tony
J: Luis Saez
T: Brian A. Lynch
3.25
3.253.50
3.253.50
4
(4)
Himothy
J: Tyler Gaffalione
T: Ron Moquett
3.50
3.003.25
3.003.25
3
(3)
Mayweather
J: Yomar Ortiz, Jr.
T: Michael W. McCarthy
5.00
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
21:30Hipo Chile
Begint in 44:01
1
(1)
Camelot
J: Franco Sanchez Lucero
T: Manuel Antonio Norambuena Chamorro
SP
2
(2)
Solo Amigos
J: Victor Miranda Gallegos
T: Alejandro Patricio Padovani Estay
SP
3
(3)
Hi Fly
J: S Gonzalez
T: Juan Carlos Pichara Jadue
SP
Volledige race bekijken (14 Ruiters)
21:30Palermo
Begint in 44:01
2
(2)
Shonda
J: Cristian Velazquez
T: Ramon Mayo
SP
3
(3)
Valid Giga
J: Juan Paoloni
T: Carlos Medina
SP
4
(4)
Querida Elina
J: Lautaro Balmaceda
T: Omar Labanca
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:36Horseshoe Indianapolis
Begint in 50:01
1
(1)
Sadies Too Sweet
J: Carlos Ruiz-Cortez
T: Mallory Norton
SP
2
(2)
Sea Ya Later
J: Germarius A. O'Neal
T: Karin Yike
SP
3
(3)
Senorita Tepa
J: Jonathan Dominguez
T: Raul De La Mora
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
Slide 1 of 10
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Bath
Stratford
Ffos Las
Southwell
Punchestown
Verenigde Staten
Penn National
Charles Town
Remington Park
Laurel Park
Mahoning Valley
Churchill Downs
Belmont Park
Horseshoe Indianapolis
Woodbine
Australië
Wyong
Casino
Warrnambool
Northam
Wereld
Hipo Chile
Palermo
Japan
Sonoda
Nagoya
Mombetsu
Oi
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten