Volgende races
20:30Las Piedras
aan de start
12
(12)
Follower
J: Carlos Manuel Suarez
T: Oscar Nicolas Molinelli
3.25
2.8753.00
2.8753.00
3
(3)
Late In Tieme
J: Fernanda Rodriguez
T: Pablo Ricardo Duarte
4.00
4.004.50
4.004.50
10
(10)
Ned To Know
J: Christian Damian Villarreal
T: Pablo Ricardo Duarte
4.00
4.003.75
4.003.75
Volledige race bekijken (14 Ruiters)
20:36Gulfstream
Going down
6
(6)
Khozan Ostra
J: Rasheed Hughes
T: Saffie A. Joseph, Jr.
3.25
3.252.875
3.252.875
3
(3)
Classic Genes
J: Leonel Reyes
T: Jose Francisco D'Angelo
4.334
3.503.75
3.503.75
4
(4)
Bama Jamma
J: Jonathan Santos
T: Michael Yates
6.00
7.506.50
7.506.50
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:44Keeneland
Begint in 08:52
5
(5)
Angel of Kirk
J: Tyler Gaffalione
2.50
2.202.375
2.202.375
7
(7)
Elewene
J: Jose L. Ortiz
T: Dale L. Romans
3.25
3.002.875
3.002.875
6
(6)
Stress Relief
J: Luis Saez
T: Kinnon LaRose
3.75
4.3344.00
4.3344.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:45San Isidro
Begint in 09:52
1
(1)
Basement Boy
J: Rodrigo Gonzalo Blanco
T: Juan Javier Etchechoury
SP
2
(2)
Excellent Champ
J: Ivan Monasterolo
T: Cristian Patricio Villabona
SP
3
(3)
Il Faccia
J: Kevin Banegas
T: Cristian Patricio Villabona
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:48Club Hipico
Begint in 12:52
1
(1)
Suspiro Por Ti
J: Victor Manuel Cifuentes Pedraza
T: Jose Araya Bahamondes
SP
2
(2)
Don Teowaldo
J: Alejandro Isaias Maureira
T: Rodrigo Andres Sanchez Quinteros
SP
3
(3)
Atardecer En Petra
J: Benjamin Sancho
T: Claudio Alamiro Bernal Gonzalez
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:53Woodbine
Begint in 17:52
5
(5)
Can't Jump
J: Pietro Moran
T: Darwin D. Banach
2.375
2.3752.50
2.3752.50
9
(9)
Space Launch
J: Keveh Nicholls
T: Philip Hall
4.334
4.3344.00
4.3344.00
4
(4)
Clive Cross
J: Romero Ramsay Maragh
T: Krista Cole
5.00
5.004.50
5.004.50
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:59Santa Anita
Begint in 23:52
3
(3)
Burning Rubber
J: Juan J. Hernandez
T: Sean McCarthy
2.25
2.252.375
2.252.375
4
(4)
Mio Bambino
J: Joel Rosario
T: Brian J. Koriner
3.25
3.253.50
3.253.50
2
(2)
Sammy Davis
J: Emisael Jaramillo
T: John W. Sadler
4.00
4.504.334
4.504.334
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:00Las Piedras
Begint in 24:52
1
(1)
Texas Royale
J: Hector Fabian Lazo
T: Ubal Neri Migues
SP
2
(2)
El Gach
J: Lucas Urruzmendi
T: Gonzalo Agustin Rodriguez
SP
3
(3)
Flanqueador
J: Pedro Anibal Muniz
T: Carlos Daniel Fajardo
SP
Volledige race bekijken (13 Ruiters)
21:05Belmont Park
Begint in 29:52
7
(7)
Love Cervere
J: Manuel Franco
T: Miguel Clement
2.875
3.003.25
3.003.25
8
(8)
Gratefully
J: Umberto Rispoli
T: Robert N. Falcone, Jr.
3.00
2.752.875
2.752.875
9
(9)
Abientot
J: Dylan Davis
T: Mark E. Casse
7.00
8.008.50
8.008.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:15San Isidro
Begint in 39:52
1
(1)
Crazy Ride
J: Gonzalo Lautaro Mansilla
T: Gonzalo E. Carini
SP
2
(2)
Grand Geronimo
T: Felipe Arone
SP
3
(3)
Hilarito
J: Pablo Damian Carrizo
T: Norberto Omar Arrieta
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
Slide 1 of 10
Ierland & Verenigd Koninkrijk
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Cheltenham
Doncaster
Wolverhampton
Sligo
Dundalk
Zuid-Afrika
Fairview
Greyville
Verenigde Staten
Penn National
Charles Town
Remington Park
Laurel Park
Gulfstream
Keeneland
Woodbine
Belmont Park
Santa Anita
Australië
Ballarat
Canberra
Mackay
Gawler
Launceston
Cranbourne
Wereld
Hipo Chile
Club Hipico
San Isidro
Las Piedras
Japan
Kasamatsu
Urawa
Sonoda