Volgende races
20:12Keeneland
Going down
1m 4f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
5
(5)
Fionn
J: Irad Ortiz, Jr.
T: Brad H. Cox
2.875
2.8753.25
2.8753.25
9
(9)
Speed Shopper
J: John R. Velazquez
T: William Walden
4.00
4.003.75
4.003.75
4
(4)
Pretty Tapit
J: Jose L. Ortiz
T: Joe Sharp
5.00
4.504.334
4.504.334
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:18Laurel Park
Going down
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
2
(2)
Alani
J: Andy Hernandez
T: Michael M. Moore
2.25
2.252.375
2.252.375
7
(7)
Dwelling Legacy
J: Leandro M. Briceno
T: Gary Capuano
2.875
2.8753.25
2.8753.25
6
(6)
Kilo Road
J: Charlie Marquez
T: Hugh I. McMahon
6.50
6.005.50
6.005.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:20Maronas
Begint in 05:44
1m 2f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Kogitado
J: Fernanda Rodriguez
T: Gustavo Daniel Blengio
SP
2
(2)
Mandrake
J: Deividi Gaier
T: Juan Francisco Tarragona
SP
3
(3)
Papillot
J: Hector Fabian Lazo
T: Jose Gonzalo Menchaca
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:22Woodbine
Begint in 07:44
6f 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
5
(5)
Fancy Pearls
J: Fraser Aebly
T: Josie Carroll
2.10
1.8341.80
1.8341.80
3
(3)
Seraphim
J: Ryan Munger
T: Catherine Day Phillips
4.00
4.003.75
4.003.75
7
(7)
Quality Ami
J: Rafael Manuel Hernandez
T: Josie Carroll
6.00
6.005.50
6.005.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:29Gavea
Begint in 14:44
1m 4f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Imagem Kentuck
J: Giovanni Ferreira Santos
T: Andre Luis De Lima
SP
2
(2)
Jotage
J: Francisco Igo Alves Chaves
T: Luiz Arthur Fernandes Filho
SP
3
(3)
Kaiser K
J: Anderson Alves De Paiva
T: Roberto Soares Da Silva
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:29Santa Anita
Begint in 14:44
1m | Winnaar & EW (1/4 1-2)
5
(5)
Angel Baby
J: Kazushi Kimura
T: Jeff Mullins
2.00
2.002.10
2.002.10
3
(3)
Medjugorje
J: Armando Ayuso
T: Richard E. Mandella
3.75
3.754.00
3.754.00
4
(4)
Jasmine
J: Juan J. Hernandez
T: Peter Eurton
4.334
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (5 Ruiters)
20:31Belmont Park
Begint in 16:44
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
3
(3)
Red State
J: Manuel Franco
T: Brad H. Cox
2.25
2.252.375
2.252.375
8
(8)
Seeker's Hope
J: Flavien Prat
T: Gustavo Rodriguez
4.00
4.004.334
4.004.334
5
(5)
Gold Luck
J: Ricardo Santana, Jr.
T: Rob Atras
6.00
6.005.50
6.005.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:35Gulfstream
Begint in 20:44
1m | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
8
(8)
Bluff
J: Miguel Angel Vasquez
T: Bobby S. Dibona
2.625
2.3752.50
2.3752.50
7
(7)
Culpa
J: Micah J. Husbands
T: Saffie A. Joseph, Jr.
3.25
3.253.50
3.253.50
2
(2)
Disattached
J: Diego A. Herrera
T: Heather Smullen
3.75
3.754.00
3.754.00
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:44Keeneland
Begint in 29:44
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
2
(2)
Ring Curl
J: Jose L. Ortiz
T: Troy S. Wismer
3.50
3.503.75
3.503.75
3
(3)
Grande Sorpreso
J: Francisco Arrieta
T: Ian R. Wilkes
4.50
4.505.00
4.505.00
9
(9)
Mandy's Man Can
J: Walter A. Rodriguez
T: Paulo H. Lobo
5.50
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:49Laurel Park
Begint in 34:44
1m 1f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Chance On Me
J: Emanuel Rosario
SP
2
(2)
Red Sea
J: Horacio Karamanos
T: A. Ferris Allen III
SP
3
(3)
Phantom Gold
J: Leandro M. Briceno
T: Milan Milosevic
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsdRace off
LIVE WEDDENResultaat
Sedgefield
Limerick
Leopardstown
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten