Volgende races
20:27Mahoning Valley
8
(8)
Silver Kiss
J: Chelsey Keiser
T: David Wolochuk
1.91
2.252.375
2.252.375
10
(10)
La Artista
J: Luis Alberto Batista
5.50
7.007.50
7.007.50
5
(5)
Goosebumps
J: Laureano Sosa
T: Timothy E. Hamm
6.50
8.008.50
8.008.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:35Fairmount Park
1
(1)
Red Moscato
J: Miguel Fernandez
T: Armando Hernandez
SP
2
(2)
Clyde's Green Go
J: Brody Martinez
T: Robert Pompell
SP
3
(3)
Grayhop
J: Reynier Arrieta
T: Lori Plasters
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:36Gulfstream
aan de start
7
(7)
Vibe
J: Diego A. Herrera
T: Todd A. Pletcher
2.875
2.6252.75
2.6252.75
3
(3)
Chrome Ghost
J: Edwin Gonzalez
T: Gerald S. Bennett
4.334
4.3345.00
4.3345.00
10
(10)
Pure Class
J: Leonel Reyes
T: David Fawkes
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:38Hipo Chile
Begint in 00:20
1
(1)
Chiquito Campeador
J: Miguel Gutierrez Badilla
T: Carlos Enrique Sepulveda Benitez
SP
2
(2)
Gran Vera
J: Rodolfo Dores Cabrera
T: Rafael Quiroz Ferrari
SP
3
(3)
La Hermana
J: Roberto Perez Sepulveda
T: Alejandro Martinez Cornejo
SP
Volledige race bekijken (14 Ruiters)
20:44Keeneland
Going down
8
(8)
Stars And Stripes
J: Luis Saez
T: William I. Mott
3.50
3.754.00
3.754.00
4
(4)
Nevada Beach
J: Francisco Arrieta
T: Bob Baffert
3.75
3.754.00
3.754.00
1
(1)
Hit Show
J: Mario Gutierrez
6.00
6.006.50
6.006.50
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
20:45Maronas
Begint in 07:20
1
(1)
Ultra Black
J: Lucca Nahuel Ortiz
T: Ernesto Javier Martinez
SP
2
(2)
Olympic Owner
J: Santiago Baz
T: Pablo Ricardo Duarte
SP
3
(3)
Pagliuca
J: Vagner Leal
T: Josiane Gulart
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:50Horseshoe Indianapolis
Begint in 12:20
7
(7)
Tachas Secret
J: Fernando Morin
T: Ricardo Martinez
2.50
2.202.375
2.202.375
3
(3)
Mr Michel
J: Edgar Diaz
T: Claudio Barraza
3.50
4.003.75
4.003.75
8
(8)
Escondido Gold
J: Diego Villamil Bocanegra
T: Natasha Perez
6.00
7.006.50
7.006.50
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:54Laurel Park
Begint in 16:20
1
(1)
Market Maven
J: Mychel J. Sanchez
T: Jamie Ness
SP
2
(2)
Barbadian Runner
J: Forest Boyce
T: Henry Walters
SP
3
(3)
Goodbye Note
J: Paco Lopez
T: Suzanne Stettinius
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:55Woodbine
Begint in 17:20
3
(3)
Olivia Rose
J: Rafael Manuel Hernandez
T: Mark E. Casse
2.50
2.502.375
2.502.375
2
(2)
Ella It Is
J: Pietro Moran
T: Mark E. Casse
4.00
4.003.75
4.003.75
1
(1)
Regal Moment
J: Fraser Aebly
T: Stuart C. Simon
5.00
4.004.334
4.004.334
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:00Fairmount Park
Begint in 22:20
1
(1)
Takeitaway
J: Israel Hernandez
T: Michele Boyce
SP
2
(2)
Red Speedo
J: Victor Lara
T: Charles Davis, Jr.
SP
3
(3)
Grand Illusion
J: Alexander Bendezu
T: Maximino Quinonez
SP
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
Slide 1 of 10
Verenigd Koninkrijk
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Cheltenham
Doncaster
Kelso
Southwell
Verenigde Staten
Santa Anita
Charles Town
Penn National
Remington Park
Laurel Park
Horseshoe Indianapolis
Belmont Park
Mahoning Valley
Gulfstream
Keeneland
Woodbine
Fairmount Park
Australië
Randwick
Eagle Farm
Flemington
Morphettville
Yarra Valley
St Arnaud
Kembla Grange
Gold Coast Poly
Albury
Ascot Au
Darwin
Collie
Toowoomba
Wereld
Club Hipico
Slide 1 of 1
Selangor
Hipo Chile
Maronas
Japan
Niigata
Kyoto
Tokyo
Saga
Kochi