Volgende races
19:59Fort Erie
Starttijd
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
8
(8)
Sunday's Well
J: Luis Contreras
T: Richard M. Davis
2.50
2.752.625
2.752.625
2
(2)
Bingo's Grind
J: Helen Marie Vanek
T: Nick Guy Mileni, Jr.
3.00
2.752.875
2.752.875
1
(1)
Computer Hacker
J: Dane Nelson
T: Kerron Palmer
7.50
8.008.50
8.008.50
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:10Fairmount Park
aan de start
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Passing Passion
J: Reynier Arrieta
T: James M. Watkins
3.00
2.8752.75
2.8752.75
5
(5)
Color Me Fast
J: Brody Martinez
T: Dawn Martin
4.334
4.50
4.50
6
(6)
Jack's Yellow Rose
J: Frank Reyes
T: Amy Nesbitt
5.00
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:14Horseshoe Indianapolis
Going down
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
6
(6)
Arrasou
J: Alberto Burgos
T: Randy L. Klopp
2.10
2.102.20
2.102.20
3
(3)
Sweet Scorecard
J: Emmanuel Esquivel
T: Tim Eggleston
4.334
4.3344.00
4.3344.00
1
(1)
Fat Chance
J: Fernando De La Cruz
T: Tim Eggleston
5.50
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:16Philadelphia Park
open
5f 219yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Mezcalifornia
J: Melvis Gonzalez
T: Howard R. Brown, Jr.
SP
2
(2)
Itsamonstamash
J: Martin Chuan
T: Jamie Ness
SP
4
(4)
Unsolved Mystery
J: Jorge Vargas, Jr.
T: Eli Betancourt
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:18Finger Lakes
Starttijd
1m 70yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
9
(9)
Successful Agenda
J: Christopher Elliott
T: Joe Sharp
2.625
2.6252.50
2.6252.50
1
(1)
Wayward Queen
J: Jose Ventura
T: Assaf Ronen
2.75
2.752.875
2.752.875
4
(4)
Flying Phoebe
J: Joel Cruz
T: James S. Acquilano
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:24Presque Isle Downs
Begint in 05:23
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Vanishing Wish
J: Santiago Gonzalez
T: Pablo Andrade
2.375
2.102.25
2.102.25
3
(3)
Sacred Love
J: Israel O. Rodriguez
T: Todd M. Beattie
5.00
6.005.50
6.005.50
4
(4)
All About Me
J: Rosario Montanez
T: Shelly R. Radosevich
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:30Concepcion
Begint in 11:23
4f 219yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Flight Of Icarus
J: Luis Aros
T: Carlos Norambuena
SP
3
(3)
The Alcaraz
J: Ivan Carcamo
T: Hector Arteaga
SP
4
(4)
Angel Penquista
J: Vicente Mardones
T: Eduardo Gonzalez
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:35Fairmount Park
Begint in 16:23
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Man On Attack
J: Harold Joseph Ortega
T: Shane Childers
SP
2
(2)
Earl's Outlaw
J: Javier Tavares
T: Gabe Retana
SP
3
(3)
Coolthing
J: Johanis Aranguren
T: Harry E. Lynch
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:45Horseshoe Indianapolis
Begint in 26:23
1m | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Whakaari
J: Alberto Burgos
T: Randy L. Klopp
SP
2
(2)
Athenaeum
J: Marcelino Pedroza, Jr.
T: John L. Langemeier
SP
3
(3)
Jogger
J: Alexander Crispin
T: Michael E. Lauer
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:51Presque Isle Downs
Begint in 32:23
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Boujie Betz
J: Mike Allen
T: Lisa Allen
SP
2
(2)
Quite Continental
J: Rosario Montanez
T: Scooter Davis
SP
3
(3)
But Seriously
J: Israel O. Rodriguez
T: Tim Girten
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
Nieuw-Zeeland
Te Aroha
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten