Volgende races
20:20Laurel Park
7
(7)
Repurpose (GB)
J: Gavin Ashton
T: Keri Brion
2.50
2.252.375
2.252.375
3
(3)
Notion In Motion
J: Charlie Marquez
T: David P. Duggan
3.75
4.3344.00
4.3344.00
2
(2)
Cool Customer
J: Carlos Eduardo Lopez
T: W. Robert Bailes
6.00
6.006.50
6.006.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:29Philadelphia Park
open
3
(3)
Divine Seeker
J: Abner Adorno
T: Robert E. Reid, Jr.
1.223
1.1821.20
1.1821.20
7
(7)
Persuasive
J: Martin Chuan
T: Jamie Ness
9.00
8.50
8.50
2
(2)
Kindred Hearts
J: Andrew Wolfsont
T: Philip T. Aristone
10.00
10.009.50
10.009.50
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:31Belmont Park
Going behind
3
(3)
Material Girl
J: Manuel Franco
T: Chad C. Brown
2.75
2.752.875
2.752.875
4
(4)
Liberty's Secret
J: Dylan Davis
T: Patrick J. Quick
3.50
3.503.25
3.503.25
1
(1)
K Gun
J: Ricardo Santana, Jr.
T: Horacio De Paz
5.00
5.005.50
5.005.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:35Maronas
aan de start
10
(10)
Camadigato
J: Acedenir Gulart
T: Facundo Santesteban
2.50
2.502.625
2.502.625
2
(2)
Olympic Quorum
J: Vagner Leal
T: Bruno Firmino
5.00
6.005.50
6.005.50
9
(9)
Remy
J: Javier Emanuel Perez
T: Bruno Firmino
5.00
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:38Gulfstream
4
(4)
Commendatore
J: Leonel Reyes
T: Carlos A. David
2.375
2.3752.20
2.3752.20
7
(7)
Rule Seventy Six
J: Jonathan Santos
T: Marcial Cornejo
5.00
5.005.50
5.005.50
5
(5)
Teofimo
J: Jonathan Ocasio
T: Javier Negrete
6.00
7.006.50
7.006.50
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:46Woodbine
Going down
1
(1)
Laskay
J: Rafael Manuel Hernandez
T: Katerina Vassilieva
3.25
3.252.875
3.252.875
4
(4)
Paynes Spirit
J: Pietro Moran
T: Julia Carey
5.00
5.005.50
5.005.50
3
(3)
Sirius A (IRE)
J: Ryan Munger
T: Mark E. Casse
5.50
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:50Gavea
Going down
1
(1)
Passagem Aerea
J: Joao Victor Brasil
T: Christiano Florisbal C.Oliveira
SP
2
(2)
Ultra Secret
J: Wilkley De Assis Xavier
T: Adelcio Menegolo
SP
3
(3)
Persian Girl
J: Jose Aparecido Da Silva
T: Lucas Quintana
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:55Churchill Downs
Begint in 15:28
3
(3)
Oh She Said Yes
J: Jose L. Ortiz
T: Kenneth G. McPeek
2.50
2.252.375
2.252.375
2
(2)
Wharfie
J: Junior Alvarado
T: William I. Mott
2.75
3.002.875
3.002.875
7
(7)
First Laugh
J: Irad Ortiz, Jr.
T: Brad H. Cox
4.334
3.754.00
3.754.00
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:56Philadelphia Park
open
2
(2)
Creative Copy
J: Bryan Torres
T: Irving Rodriguez
SP
3
(3)
Popthechampagne Ro
J: Yan Rodriguez
T: Howard R. Brown, Jr.
SP
4
(4)
Emily's On Fire
J: Magglio Sanchez
T: Bobbi Anne Hawthorne
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:01Santa Anita
Begint in 21:28
1
(1)
Halo Howie
J: Drayden Van Dyke
T: Aggie Ordonez
SP
2
(2)
Simple Majority
J: Joel Rosario
T: Jeff Bonde
SP
3
(3)
Here Comes Too Too
J: Jeremy Laprida
T: George Papaprodromou
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
Slide 1 of 10
Ierland & Verenigd Koninkrijk
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Market Rasen
Galway
Wexford
Verenigde Staten
Charles Town
Santa Anita
Remington Park
Laurel Park
Gulfstream
Philadelphia Park
Churchill Downs
Woodbine
Belmont Park
Mountaineer
Australië
Townsville
Sale
Coonabarabran
Port Macquarie
Port Lincoln
Northam
Wereld
Hipo Chile
Selangor
Sha Tin
Maronas
Gavea
Japan
Niigata
Tokyo
Kyoto
Morioka
Kanazawa
Kochi
Saga
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten