Volgende races
20:30Las Piedras
aan de start
1m 5f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
12
(12)
Follower
J: Carlos Manuel Suarez
T: Oscar Nicolas Molinelli
3.25
2.8753.00
2.8753.00
3
(3)
Late In Tieme
J: Fernanda Rodriguez
T: Pablo Ricardo Duarte
4.00
4.004.50
4.004.50
10
(10)
Ned To Know
J: Christian Damian Villarreal
T: Pablo Ricardo Duarte
4.00
4.003.75
4.003.75
Volledige race bekijken (14 Ruiters)
20:36Gulfstream
Going down
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
6
(6)
Khozan Ostra
J: Rasheed Hughes
T: Saffie A. Joseph, Jr.
3.25
3.252.875
3.252.875
3
(3)
Classic Genes
J: Leonel Reyes
T: Jose Francisco D'Angelo
4.334
3.503.75
3.503.75
4
(4)
Bama Jamma
J: Jonathan Santos
T: Michael Yates
6.00
7.506.50
7.506.50
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:44Keeneland
Begint in 08:52
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
5
(5)
Angel of Kirk
J: Tyler Gaffalione
2.50
2.202.375
2.202.375
7
(7)
Elewene
J: Jose L. Ortiz
T: Dale L. Romans
3.25
3.002.875
3.002.875
6
(6)
Stress Relief
J: Luis Saez
T: Kinnon LaRose
3.75
4.3344.00
4.3344.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:45San Isidro
Begint in 09:52
1m 6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Basement Boy
J: Rodrigo Gonzalo Blanco
T: Juan Javier Etchechoury
SP
2
(2)
Excellent Champ
J: Ivan Monasterolo
T: Cristian Patricio Villabona
SP
3
(3)
Il Faccia
J: Kevin Banegas
T: Cristian Patricio Villabona
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:48Club Hipico
Begint in 12:52
1m 4f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Suspiro Por Ti
J: Victor Manuel Cifuentes Pedraza
T: Jose Araya Bahamondes
SP
2
(2)
Don Teowaldo
J: Alejandro Isaias Maureira
T: Rodrigo Andres Sanchez Quinteros
SP
3
(3)
Atardecer En Petra
J: Benjamin Sancho
T: Claudio Alamiro Bernal Gonzalez
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:53Woodbine
Begint in 17:52
1m 110yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
5
(5)
Can't Jump
J: Pietro Moran
T: Darwin D. Banach
2.375
2.3752.50
2.3752.50
9
(9)
Space Launch
J: Keveh Nicholls
T: Philip Hall
4.334
4.3344.00
4.3344.00
4
(4)
Clive Cross
J: Romero Ramsay Maragh
T: Krista Cole
5.00
5.004.50
5.004.50
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:59Santa Anita
Begint in 23:52
6f 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
3
(3)
Burning Rubber
J: Juan J. Hernandez
T: Sean McCarthy
2.25
2.252.375
2.252.375
4
(4)
Mio Bambino
J: Joel Rosario
T: Brian J. Koriner
3.25
3.253.50
3.253.50
2
(2)
Sammy Davis
J: Emisael Jaramillo
T: John W. Sadler
4.00
4.504.334
4.504.334
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:00Las Piedras
Begint in 24:52
1m 5f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Texas Royale
J: Hector Fabian Lazo
T: Ubal Neri Migues
SP
2
(2)
El Gach
J: Lucas Urruzmendi
T: Gonzalo Agustin Rodriguez
SP
3
(3)
Flanqueador
J: Pedro Anibal Muniz
T: Carlos Daniel Fajardo
SP
Volledige race bekijken (13 Ruiters)
21:05Belmont Park
Begint in 29:52
7f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
7
(7)
Love Cervere
J: Manuel Franco
T: Miguel Clement
2.875
3.003.25
3.003.25
8
(8)
Gratefully
J: Umberto Rispoli
T: Robert N. Falcone, Jr.
3.00
2.752.875
2.752.875
9
(9)
Abientot
J: Dylan Davis
T: Mark E. Casse
7.00
8.008.50
8.008.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:15San Isidro
Begint in 39:52
1m 2f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Crazy Ride
J: Gonzalo Lautaro Mansilla
T: Gonzalo E. Carini
SP
2
(2)
Grand Geronimo
T: Felipe Arone
SP
3
(3)
Hilarito
J: Pablo Damian Carrizo
T: Norberto Omar Arrieta
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
Slide 1 of 10
Ierland & Verenigd Koninkrijk
PGeprijsdRace off
LIVE WEDDENResultaat
Cheltenham
Doncaster
Wolverhampton
Sligo
Dundalk
Nieuw-Zeeland
Riccarton Park
Ellerslie
Slide 1 of 1
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.