Volgende races
20:46Club Hipico
Going behind
1m 4f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
2
(2)
Araukan
J: Alejandro Isaias Maureira
T: Gabriel Rodrigo Reyes Iriarte
3.50
3.503.75
3.503.75
3
(3)
Herr Maximum
J: Mauricio Nicolas Galaz Lizama
T: Alexis Ramon Perez Duarte
4.50
4.504.334
4.504.334
8
(8)
Chivaggo
J: Gerald Andres Rodriguez Sepulveda
T: Rodrigo Elias Silva Santos
5.50
6.00
6.00
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:55Keeneland
Begint in 07:02
1m 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
5
(5)
Hughes
J: Flavien Prat
T: Bob Baffert
1.80
1.801.728
1.801.728
6
(6)
American History
J: John R. Velazquez
T: Todd A. Pletcher
5.00
6.005.50
6.005.50
3
(3)
Salahudin
J: Tyler Gaffalione
T: Bob Baffert
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:03Laurel Park
Begint in 15:02
6f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
1
(1)
Sheriff Ronnie
J: Jatniel Ramos
T: Kieron Magee
SP
2
(2)
My Mamba
J: Sebastian Orellana
T: Joann Bertone
SP
3
(3)
Paralegal
J: Martin Chuan
T: Maxine Correa
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
21:05Woodbine
Begint in 17:02
7f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
6
(6)
Runaway Rocket
J: Rafael Manuel Hernandez
T: Kevin Attard
2.875
3.503.00
3.503.00
4
(4)
Prime Edge
J: Fraser Aebly
T: Josie Carroll
4.00
3.503.75
3.503.75
3
(3)
Can't Tie Me Down
J: Keveh Nicholls
T: Patrick Dixon
4.50
4.004.334
4.004.334
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:05Gulfstream
Begint in 17:02
1m | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
7
(7)
Al Loud
J: Micah J. Husbands
T: Saffie A. Joseph, Jr.
3.25
3.253.00
3.253.00
2
(2)
Zeus's Echo
J: Edwin Gonzalez
T: Saffie A. Joseph, Jr.
3.75
3.754.00
3.754.00
5
(5)
Irish Adieu
J: Miguel Angel Vasquez
T: Bobby S. Dibona
4.50
4.504.334
4.504.334
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
21:13Santa Anita
Begint in 25:02
1m | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
8
(8)
Cardiff Crack
J: Tiago Josue Pereira
T: Bill McLean
2.75
3.252.875
3.252.875
1
(1)
Sogno Di Vino
J: Tyler Baze
T: Gary Stute
5.00
5.004.50
5.004.50
5
(5)
Miss Jo's Curlin
J: Jamie P. Spencer
T: Brendan W. Galvin
5.00
5.004.50
5.004.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:15Belmont Park
Begint in 27:02
7f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
9
(9)
River of Deceit
J: Dylan Davis
2.20
2.202.25
2.202.25
4
(4)
And the Runner Is
J: Antonio Fresu
T: Mark E. Casse
3.00
3.002.875
3.002.875
8
(8)
Momentary Star
J: Jaime Rodriguez
T: Kenneth G. McPeek
6.50
6.507.00
6.507.00
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
21:16Club Hipico
Begint in 28:02
1m 4f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Lluvia De Enero
J: Nelson Andres Rojas
T: Miguel Angel Medina Turner
SP
2
(2)
Dona Quijotella
J: Nicolas Molina
T: Andres Delfin Bernal Gonzalez
SP
3
(3)
Tuffara
J: Rodolfo S Dores
T: Rafael I. Chamorro Bacho
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
21:35Keeneland
Begint in 47:02
1m | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
4
(4)
Haffner
J: Christophe Soumillon
T: Aidan P. O'Brien
3.50
3.503.75
3.503.75
10
(10)
Folsom Blues (IRE)
J: Dylan Browne McMonagle
T: Joseph Patrick O'Brien
3.50
3.003.25
3.003.25
5
(5)
How's Al Today
J: Brian Joseph Hernandez, Jr.
T: Riley Mott
5.00
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
21:45Penn National
Begint in 57:02
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
2
(2)
Uncaptured Star
J: Wilfredo Corujo
T: Kevin J. Fields
2.75
1
(1)
Ikigai
J: Jordano Tunon
T: Enrique Hernandez
2.875
2.75
2.75
4
(4)
Yorkville
J: Inoel Beato
T: Mark V. Salvaggio
3.75
4.3344.00
4.3344.00
Volledige race bekijken (5 Ruiters)
Slide 1 of 10
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsdRace off
LIVE WEDDENResultaat
Newmarket
Uttoxeter
Wetherby
Newcastle
Down Royal
Dundalk
Nieuw-Zeeland
Tauranga
Slide 1 of 1
Otaki
Slide 1 of 1
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten