Volgende races
20:46Club Hipico
Going behind
2
(2)
Araukan
J: Alejandro Isaias Maureira
T: Gabriel Rodrigo Reyes Iriarte
3.50
3.503.75
3.503.75
3
(3)
Herr Maximum
J: Mauricio Nicolas Galaz Lizama
T: Alexis Ramon Perez Duarte
4.50
4.504.334
4.504.334
8
(8)
Chivaggo
J: Gerald Andres Rodriguez Sepulveda
T: Rodrigo Elias Silva Santos
5.50
6.00
6.00
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:55Keeneland
Begint in 07:02
5
(5)

Hughes
J: Flavien Prat
T: Bob Baffert
1.80
1.801.728
1.801.728
6
(6)

American History
J: John R. Velazquez
T: Todd A. Pletcher
5.00
6.005.50
6.005.50
3
(3)

Salahudin
J: Tyler Gaffalione
T: Bob Baffert
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:03Laurel Park
Begint in 15:02
1
(1)
Sheriff Ronnie
J: Jatniel Ramos
T: Kieron Magee
SP
2
(2)
My Mamba
J: Sebastian Orellana
T: Joann Bertone
SP
3
(3)
Paralegal
J: Martin Chuan
T: Maxine Correa
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
21:05Woodbine
Begint in 17:02
6
(6)
Runaway Rocket
J: Rafael Manuel Hernandez
T: Kevin Attard
2.875
3.503.00
3.503.00
4
(4)
Prime Edge
J: Fraser Aebly
T: Josie Carroll
4.00
3.503.75
3.503.75
3
(3)
Can't Tie Me Down
J: Keveh Nicholls
T: Patrick Dixon
4.50
4.004.334
4.004.334
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:05Gulfstream
Begint in 17:02
7
(7)
Al Loud
J: Micah J. Husbands
T: Saffie A. Joseph, Jr.
3.25
3.253.00
3.253.00
2
(2)
Zeus's Echo
J: Edwin Gonzalez
T: Saffie A. Joseph, Jr.
3.75
3.754.00
3.754.00
5
(5)
Irish Adieu
J: Miguel Angel Vasquez
T: Bobby S. Dibona
4.50
4.504.334
4.504.334
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
21:13Santa Anita
Begint in 25:02
8
(8)
Cardiff Crack
J: Tiago Josue Pereira
T: Bill McLean
2.75
3.252.875
3.252.875
1
(1)
Sogno Di Vino
J: Tyler Baze
T: Gary Stute
5.00
5.004.50
5.004.50
5
(5)
Miss Jo's Curlin
J: Jamie P. Spencer
T: Brendan W. Galvin
5.00
5.004.50
5.004.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:15Belmont Park
Begint in 27:02
9
(9)
River of Deceit
J: Dylan Davis
2.20
2.202.25
2.202.25
4
(4)
And the Runner Is
J: Antonio Fresu
T: Mark E. Casse
3.00
3.002.875
3.002.875
8
(8)
Momentary Star
J: Jaime Rodriguez
T: Kenneth G. McPeek
6.50
6.507.00
6.507.00
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
21:16Club Hipico
Begint in 28:02
1
(1)
Lluvia De Enero
J: Nelson Andres Rojas
T: Miguel Angel Medina Turner
SP
2
(2)
Dona Quijotella
J: Nicolas Molina
T: Andres Delfin Bernal Gonzalez
SP
3
(3)
Tuffara
J: Rodolfo S Dores
T: Rafael I. Chamorro Bacho
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
21:35Keeneland
Begint in 47:02
4
(4)

Haffner
J: Christophe Soumillon
T: Aidan P. O'Brien
3.50
3.503.75
3.503.75
10
(10)

Folsom Blues (IRE)
J: Dylan Browne McMonagle
T: Joseph Patrick O'Brien
3.50
3.003.25
3.003.25
5
(5)

How's Al Today
J: Brian Joseph Hernandez, Jr.
T: Riley Mott
5.00
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (12 Ruiters)
21:45Penn National
Begint in 57:02
2
(2)
Uncaptured Star
J: Wilfredo Corujo
T: Kevin J. Fields
2.75
1
(1)
Ikigai
J: Jordano Tunon
T: Enrique Hernandez
2.875
2.75
2.75
4
(4)
Yorkville
J: Inoel Beato
T: Mark V. Salvaggio
3.75
4.3344.00
4.3344.00
Volledige race bekijken (5 Ruiters)
Slide 1 of 10
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Newmarket
Uttoxeter
Wetherby
Newcastle
Down Royal
Dundalk
Zuid-Afrika
Fairview
Greyville
Verenigde Staten
Penn National
Charles Town
Remington Park
Horseshoe Indianapolis
Belmont Park
Keeneland
Laurel Park
Gulfstream
Woodbine
Santa Anita
Australië
Wagga
Moree
Kilmore
Ipswich
Launceston
Pakenham
Wereld
Hipo Chile
Bahrain
Club Hipico
Japan
Nagoya
Kanazawa
Sonoda
Oi
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten