Volgende races
19:49Finger Lakes
aan de start
2
(2)
Marilyn's Ny Pride
J: Oscar Gomez
T: Richard Shaffer
2.50
2.502.375
2.502.375
1
(1)
Victory Hall
J: Reylu Gutierrez
T: Thomas Morley
2.875
2.8752.75
2.8752.75
6
(6)
Intentious
J: Andre Shivnarine Worrie
4.50
4.505.00
4.505.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:00Valparaiso
5
(5)
Conducta Infame
J: Nicolas Ramirez
T: Wilfredo Mancilla
3.25
3.753.50
3.753.50
6
(6)
Mis Mejores Amigos
J: Gerard Rodriguez
T: Boris Toledo
4.00
4.003.75
4.003.75
1
(1)
Ben-Ryan
J: Rafael Cisternas
T: Gonzalo Vegas
4.334
4.505.00
4.505.00
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:14Horseshoe Indianapolis
Begint in 10:12
1
(1)
Do Wah Diddy
J: Axel Concepcion
T: Joe Sharp
2.875
2.50
2.50
7
(7)
Falling Creek
J: Emmanuel Esquivel
T: Jonathan Thomas
4.334
4
(4)
Cortina Gold
J: Danny Sheehy
5.00
4.50
4.50
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:15Palermo
Begint in 11:12
1
(1)
Raviolona
J: Maximiliano Machado
T: Martin Martinez
SP
2
(2)
Inside Dancer
J: Walter Aguirre
T: Ezequiel Sanchez
SP
3
(3)
Fiestera Craf
J: Rodriguez Aserito
T: Pedro Villanova
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:16Philadelphia Park
open
1
(1)
My Military Hero
J: Jean Aguilar
T: Miguel Penaloza
SP
2
(2)
Stormbreaker
J: Melvis Gonzalez
T: Trevor Gallimore
SP
3
(3)
My Man Woody
J: Luis Ocasio
T: Carlos E. Caban
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:17Gavea
Begint in 13:12
1
(1)
Log On
J: Henderson Dos Santos Fernandes
T: Lucas Dantas Dos Reis
SP
2
(2)
Nabuki
J: Edson Neto Fernando
T: Victor De Mello Gomes
SP
3
(3)
Neasden
J: Wilkley De Assis Xavier
T: Julio Cezar Castro Sampaio
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:18Finger Lakes
Begint in 14:12
7
(7)
Cicciobello
J: Reylu Gutierrez
T: Oscar S. Barrera III
1.80
5
(5)
Az U Chase Me
J: Steven Fret
T: Stacy Torelli
4.334
3.754.00
3.754.00
4
(4)
Rhymes Like Dimes
J: Michael A. Davila, Jr.
T: Timothy P. Murphy
5.50
Volledige race bekijken (4 Ruiters)
20:24Presque Isle Downs
Begint in 20:12
3
(3)
Lady of Lords
J: Gaddiel A. Martinez
T: Brandon L. Kulp
1.445
1.4451.40
1.4451.40
4
(4)
Too Much Fun
J: Mike Allen
T: John Fennessy
5.00
3.755.50
3.755.50
5
(5)
Golden Dogecoin
J: Antonio A. Gallardo
T: S. Matthew Kintz
7.50
5.006.50
5.006.50
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:30Valparaiso
Begint in 26:12
1
(1)
Marino Sin Vacilar
J: Juan Tapia
T: Guillermo Perez
SP
2
(2)
Clau The Gold
J: Jorge Baeza
T: Jose Araya
SP
3
(3)
Laten Good
J: Benjamin Sancho
T: Victor Moris
SP
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:30Santa Anita
Begint in 26:12
5
(5)
Jetway
J: Joel Rosario
T: Peter Miller
2.875
2.8753.00
2.8753.00
1
(1)
Running Spartan
J: Tiago Josue Pereira
T: George Papaprodromou
3.50
3.503.25
3.503.25
4
(4)
Throwthefirstpunch
J: Kazushi Kimura
T: Doug F. O'Neill
5.00
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
Ierland & Verenigd Koninkrijk
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Kempton
Worcester
Musselburgh
Yarmouth
Newcastle
Roscommon
Verenigde Staten
Santa Anita
Mountaineer
Fort Erie
Philadelphia Park
Finger Lakes
Horseshoe Indianapolis
Presque Isle Downs
Wereld
Club Hipico
Palermo
Gavea
Valparaiso
Japan
Tokyo
Kyoto
Morioka
Kawasaki
Saga
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten