Volgende races
20:05Laurel Park
Going down
5f 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
5
(5)
Replicate
J: Jeiron Barbosa
T: Richard P. Sillaman
2.50
2.502.625
2.502.625
6
(6)
Don't Tell Susan
J: Carlos Eduardo Lopez
T: Phillip Capuano
3.75
3.754.00
3.754.00
8
(8)
Infused
J: Angel Cruz
T: Jamie Ness
6.00
7.006.50
7.006.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:12Keeneland
Going down
1m 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
10
(10)
Next Up
J: Mario Gutierrez
T: Matthew P. Sims
3.25
3.753.50
3.753.50
3
(3)
Competitive Market
J: Jose L. Ortiz
T: Jose Francisco D'Angelo
3.50
3.503.25
3.503.25
4
(4)
Goats On A Tree
J: Emmanuel Esquivel
T: Kinnon LaRose
3.75
3.753.50
3.753.50
Volledige race bekijken (5 Ruiters)
20:19Horseshoe Indianapolis
Begint in 11:10
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
3
(3)
Just Like Max
J: Alberto Burgos
2.875
2.625
2.625
6
(6)
Dreaming Smart
J: Joseph M. Romero
T: Joseph D. Davis
4.00
3.50
3.50
4
(4)
Reflex
J: Amir Mendoza
T: John Haran
6.00
6.50
6.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:20Woodbine
Begint in 12:10
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
5
(5)
War Legend
J: Pietro Moran
T: Sid C. Attard
3.25
2.752.625
2.752.625
6
(6)
May And June
J: Romero Ramsay Maragh
T: Robert P. Tiller
4.334
4.3344.00
4.3344.00
7
(7)
Speights Will
J: Sahin Civaci
T: Steven Chircop
5.00
4.504.334
4.504.334
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:31Delaware Park
Begint in 23:10
6f | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Look Like It
J: Edgar Villasmil
T: Kelly Lynn Deiter
SP
2
(2)
Gold Lady
J: Paco Lopez
T: Maxine Correa
SP
4
(4)
Bertie's Cause
J: Emanuel Rosario
T: Robert T. Paterno
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:31Belmont Park
Begint in 23:10
1m | Winnaar & EW (1/4 1-2)
1
(1)
Max Money
J: Ricardo Santana, Jr.
T: Michael J. Maker
SP
2
(2)
Twohonestmischief
J: Flavien Prat
T: Chris J. Englehart
SP
3
(3)
Kaz Oil Changer
J: Luis Raul Rivera, Jr.
T: Dimitrios K. Synnefias
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:34Hipo Chile
Begint in 26:10
4f 219yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Stupenda
J: Hugo Ochoa Olmos
T: Cristian Urbina Rojas
SP
2
(2)
Solo Amigos
J: Victor Miranda Gallegos
T: Alejandro Patricio Padovani Estay
SP
3
(3)
Free Rein
J: Ariel Varas Villarroel
T: Ricardo Urbano Rojas Soto
SP
Volledige race bekijken (14 Ruiters)
20:44Keeneland
Begint in 36:10
1m 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
6
(6)
Caribbean Life
J: Irad Ortiz, Jr.
T: William Walden
1.334
1.3341.364
1.3341.364
7
(7)
Showa
J: Jose L. Ortiz
T: Wesley A. Ward
6.00
6.005.50
6.005.50
1
(1)
Hes Steelin Mylady
J: Mitchell Murrill
T: Aaron M. West
7.00
7.006.50
7.006.50
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:52Woodbine
Begint in 44:10
1m 110yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
9
(9)
Ratings Upgrade (IRE)
J: Pietro Moran
T: Nicholas Nosowenko
2.50
2.502.625
2.502.625
7
(7)
Chervonaruta
J: Jason Hoyte
T: Michael P. De Paulo
5.00
4.50
4.50
2
(2)
Totally In Charge
J: Christoff Douglas
T: Santino C. DiPaola
6.50
10.00
10.00
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:53Horseshoe Indianapolis
Begint in 45:10
1m 110yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Zach
J: Alberto Burgos
T: John Haran
SP
3
(3)
Ocean Pointe
J: Joseph D. Ramos
T: Richard Estvanko
SP
4
(4)
Boitano
J: Adam Beschizza
T: Jose M. Camejo
SP
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
Nieuw-Zeeland
Gore
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten