Volgende races
19:49Finger Lakes
aan de start
1
(1)
Timely Reward
J: Luis E. Perez
T: Ilmar Loaiza
2.00
2.202.10
2.202.10
4
(4)
Miss Stones
J: Oscar Gomez
T: Paul W. Barrow
2.625
2.3752.50
2.3752.50
3
(3)
Open Soul Autism
J: Joel Cruz
T: David Oyola
6.00
6.005.50
6.005.50
Volledige race bekijken (5 Ruiters)
19:58Delaware Park
aan de start
12
(12)
Molly the Great
J: Paco Lopez
T: Renaldo Richards
2.50
2.502.625
2.502.625
4
(4)
Hotter Than Fire
J: Jaime Rodriguez
T: Jamie Ness
5.00
5.50
5.50
5
(5)
Bashful Baby
J: Jose A. Batista
T: Kelly J. Breen
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:12Keeneland
Begint in 05:25
8
(8)
Hop Sing
J: Brian Joseph Hernandez, Jr.
T: Chad Summers
1.91
1.911.80
1.911.80
1
(1)
King Of Ashes
J: Flavien Prat
T: Brendan P. Walsh
5.50
5.505.00
5.505.00
7
(7)
Culprit
J: Irad Ortiz, Jr.
T: David Jacobson
6.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:15Valparaiso
Begint in 08:25
1
(1)
Ted
J: Sebastian Gonzalez
T: Eduardo Donoso
SP
2
(2)
Radio Teatro
J: Benjamin Sancho
T: Luis Salinas
SP
3
(3)
So Handsome
J: Guillermo Perez
T: Guillermo Perez
SP
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:16Philadelphia Park
open
1
(1)
Gold Light
J: Jorge Vargas, Jr.
T: Juan Carlos Avila
SP
2
(2)
Charbonnay
J: Silvestre Gonzalez
T: Ilias Tapsas
SP
3
(3)
Coach Bennett
J: Abner Adorno
T: Robert E. Reid, Jr.
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:18Finger Lakes
Begint in 11:25
2
(2)
Tahila
J: Jose Baez
T: Dana Saul
3.25
6
(6)
Here'syourtrouble
J: Reylu Gutierrez
T: Rudy R. Rodriguez
4.00
3.503.75
3.503.75
1
(1)
Immigration Law
J: Andre Shivnarine Worrie
T: Ralph D'Alessandro
4.50
4.004.334
4.004.334
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:19Horseshoe Indianapolis
Begint in 12:25
1
(1)
Star Saver
J: Fernando De La Cruz
T: Aaron M. West
2.25
2
(2)
Run David Run
J: Marcelino Pedroza, Jr.
T: Michelle L. Elliott
4.334
3
(3)
Start Out
J: Amir Mendoza
T: Genaro Garcia
6.00
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:24Presque Isle Downs
Begint in 17:25
3
(3)
Drunkle
J: Gaddiel A. Martinez
T: Kevin Rice
2.20
2.202.25
2.202.25
6
(6)
Standpoint
J: Martina Rojas
T: Murray L. Rojas
3.75
3.253.50
3.253.50
2
(2)
Duck Hunter
J: Addiel J. Ayala
T: Adam Rice
4.334
4.3344.00
4.3344.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:30San Isidro
Begint in 23:25
1
(1)
Black James
J: Martin Antonio La Palma
T: Juan Sebastian Maldotti
SP
2
(2)
Cuero Crudo
J: Esteban Emanuel Torres
T: Edgardo Pablo Martucci
SP
3
(3)
Discando
J: Facundo Marcelo Coria
T: Sergio Marcos Acevedo
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:31Delaware Park
Begint in 24:25
1
(1)
Mister Patapsco
J: Vincent Cheminaud
T: Kelly Lynn Deiter
SP
2
(2)
Power by Eight
J: Emanuel Rosario
T: Nesvil Hernan Bailon
SP
3
(3)
Bright Time
J: Jevian Toledo
T: Milan Milosevic
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Kempton
Nottingham
Wetherby
Ffos Las
Punchestown
Verenigde Staten
Mountaineer
Delaware Park
Philadelphia Park
Finger Lakes
Keeneland
Belmont Park
Horseshoe Indianapolis
Presque Isle Downs
Penn National
Charles Town
Remington Park
Australië
Rosehill
Caulfield
Balaklava
Eagle Farm
Ascot Au
Wereld
Gavea
Happy Valley
Valparaiso
San Isidro
Japan
Sonoda
Nagoya
Mombetsu
Kawasaki
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten