Volgende races
19:49Finger Lakes
4
(4)
The Institute
J: Luis E. Perez
T: Michael S. Ferraro
2.625
2.3752.50
2.3752.50
5
(5)
Coin Jar
J: Jose Baez
T: Dana Saul
3.75
3.754.00
3.754.00
1
(1)
Doc Advantage
J: Jeremias Flores
T: Paul W. Barrow
5.50
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:10Fairmount Park
Begint in 05:12
1
(1)
Wildwood Bell
J: Alexander Bendezu
T: Scott Becker
2.75
3.252.875
3.252.875
2
(2)
Summer Cyclone
J: Victor Santiago
T: Scott Becker
3.50
3.003.25
3.003.25
3
(3)
Lies N Deception
J: Miguel Fernandez
T: Gabe Retana
4.50
4.504.334
4.504.334
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:14Horseshoe Indianapolis
Begint in 09:12
5
(5)
Fields of Grey
J: Alex Achard
T: Brendan P. Walsh
2.375
2
(2)
Just Nova
J: Fernando De La Cruz
T: Brad H. Cox
3.75
11
(11)
Modern Legacy
J: Jane Elliott
T: Eoin G. Harty
4.334
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:15Concepcion
Begint in 10:12
1
(1)
Victory David
J: Gustavo Vera
T: Francisco Acevedo
SP
2
(2)
Golden Warrior
J: Jose Moya
T: Hector Arteaga
SP
3
(3)
El Tatuado
J: Carlos Pavez
T: Julio Espinosa
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:16Philadelphia Park
open
3
(3)
Lady Annabelle
J: Silvestre Gonzalez
T: Ernesto Padilla-Preciado
1.80
1.834
1.834
7
(7)
Nature's Candy
J: Andy Hernandez
T: Hugo O. Padilla
2.625
6
(6)
Pachelbel
J: Paco Lopez
T: Michael M. Moore
6.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:18Finger Lakes
Begint in 13:12
4
(4)
Momentum Files
J: Reylu Gutierrez
T: Rudy R. Rodriguez
3.50
5
(5)
Farm Team
J: Oscar Gomez
T: Rudy R. Rodriguez
3.50
2
(2)
Capt Jax Parrow
J: Nazario Alvarado
T: Luis Gutierrez
5.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:24Presque Isle Downs
Begint in 19:12
3
(3)
Celestial Speed
J: Antonio A. Gallardo
T: Brandon L. Kulp
1.534
1.5341.572
1.5341.572
2
(2)
Shez Untappable
J: Gaddiel A. Martinez
T: Randall R. Russell
5.00
4.505.50
4.505.50
5
(5)
Rock Tune
J: Walber Alencar
T: J. Michael Rogers
5.50
6.506.00
6.506.00
Volledige race bekijken (4 Ruiters)
20:35Fairmount Park
Begint in 30:12
1
(1)
Spoonie
J: Brody Martinez
T: Ben Delong
SP
2
(2)
South Of Birminham
J: Javier Tavares
T: Gene J. Sandrowski
SP
3
(3)
Texas Splurge
J: Reynier Arrieta
T: Eddie M. Essenpreis
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:43Philadelphia Park
open
1
(1)
Parfiveintwo
J: Mychel Sanchez
T: Ruperto A. Perez
SP
2
(2)
Cannonbury
J: Abner Adorno
T: Kathleen A. Demasi
SP
3
(3)
Chef Sparrow
J: Paco Lopez
T: Robert E. Reid, Jr.
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:45Concepcion
Begint in 40:12
1
(1)
Todas Vuelven
J: Bryan Retamal
T: Alex Cea
SP
2
(2)
Aranguiz
J: Nicolas Ignacio Venegas
T: Hector Arteaga
SP
4
(4)
Principe Penquista
J: Gustavo Vera
T: Eduardo Gonzalez
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Leicester
Hereford
Southwell
Wolverhampton
Punchestown
Verenigde Staten
Santa Anita
Mountaineer
Fort Erie
Philadelphia Park
Finger Lakes
Horseshoe Indianapolis
Fairmount Park
Presque Isle Downs
Japan
Morioka
Nagoya
Kanazawa
Mombetsu
Kawasaki
Nieuw-Zeeland
Tauranga