Volgende races
20:20Laurel Park
Starttijd
5f 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
7
(7)
Repurpose (GB)
J: Gavin Ashton
T: Keri Brion
2.50
2.252.375
2.252.375
3
(3)
Notion In Motion
J: Charlie Marquez
T: David P. Duggan
3.75
4.3344.00
4.3344.00
2
(2)
Cool Customer
J: Carlos Eduardo Lopez
T: W. Robert Bailes
6.00
6.006.50
6.006.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:29Philadelphia Park
open
1m 69yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
3
(3)
Divine Seeker
J: Abner Adorno
T: Robert E. Reid, Jr.
1.223
1.1821.20
1.1821.20
7
(7)
Persuasive
J: Martin Chuan
T: Jamie Ness
9.00
8.50
8.50
2
(2)
Kindred Hearts
J: Andrew Wolfsont
T: Philip T. Aristone
10.00
10.009.50
10.009.50
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:31Belmont Park
Going behind
6f 110yds | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
LIVE WEDDEN
3
(3)
Material Girl
J: Manuel Franco
T: Chad C. Brown
2.75
2.752.875
2.752.875
4
(4)
Liberty's Secret
J: Dylan Davis
T: Patrick J. Quick
3.50
3.503.25
3.503.25
1
(1)
K Gun
J: Ricardo Santana, Jr.
T: Horacio De Paz
5.00
5.005.50
5.005.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:35Maronas
aan de start
2m 7f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
10
(10)
Camadigato
J: Acedenir Gulart
T: Facundo Santesteban
2.50
2.502.625
2.502.625
2
(2)
Olympic Quorum
J: Vagner Leal
T: Bruno Firmino
5.00
6.005.50
6.005.50
9
(9)
Remy
J: Javier Emanuel Perez
T: Bruno Firmino
5.00
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:38Gulfstream
Starttijd
1m | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
4
(4)
Commendatore
J: Leonel Reyes
T: Carlos A. David
2.375
2.3752.20
2.3752.20
7
(7)
Rule Seventy Six
J: Jonathan Santos
T: Marcial Cornejo
5.00
5.005.50
5.005.50
5
(5)
Teofimo
J: Jonathan Ocasio
T: Javier Negrete
6.00
7.006.50
7.006.50
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:46Woodbine
Going down
7f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Laskay
J: Rafael Manuel Hernandez
T: Katerina Vassilieva
3.25
3.252.875
3.252.875
4
(4)
Paynes Spirit
J: Pietro Moran
T: Julia Carey
5.00
5.005.50
5.005.50
3
(3)
Sirius A (IRE)
J: Ryan Munger
T: Mark E. Casse
5.50
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:50Gavea
Going down
1m 2f | Winnaar & EW (1/5 1-2-3)
1
(1)
Passagem Aerea
J: Joao Victor Brasil
T: Christiano Florisbal C.Oliveira
SP
2
(2)
Ultra Secret
J: Wilkley De Assis Xavier
T: Adelcio Menegolo
SP
3
(3)
Persian Girl
J: Jose Aparecido Da Silva
T: Lucas Quintana
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:55Churchill Downs
Begint in 15:28
1m 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
3
(3)
Oh She Said Yes
J: Jose L. Ortiz
T: Kenneth G. McPeek
2.50
2.252.375
2.252.375
2
(2)
Wharfie
J: Junior Alvarado
T: William I. Mott
2.75
3.002.875
3.002.875
7
(7)
First Laugh
J: Irad Ortiz, Jr.
T: Brad H. Cox
4.334
3.754.00
3.754.00
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:56Philadelphia Park
open
5f 219yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
2
(2)
Creative Copy
J: Bryan Torres
T: Irving Rodriguez
SP
3
(3)
Popthechampagne Ro
J: Yan Rodriguez
T: Howard R. Brown, Jr.
SP
4
(4)
Emily's On Fire
J: Magglio Sanchez
T: Bobbi Anne Hawthorne
SP
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
21:01Santa Anita
Begint in 21:28
5f 110yds | Winnaar & EW (1/4 1-2)
LIVE WEDDEN
1
(1)
Halo Howie
J: Drayden Van Dyke
T: Aggie Ordonez
SP
2
(2)
Simple Majority
J: Joel Rosario
T: Jeff Bonde
SP
3
(3)
Here Comes Too Too
J: Jeremy Laprida
T: George Papaprodromou
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
Slide 1 of 10
Ierland & Verenigd Koninkrijk
PGeprijsdRace off
LIVE WEDDENResultaat
Market Rasen
Galway
Wexford
Zuid-Afrika
Greyville
Nieuw-Zeeland
Trentham
Te Rapa
Slide 1 of 1
Spanje
Madrid
Media
Selecteer van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten