Volgende races
20:14Horseshoe Indianapolis
aan de start
3
(3)
Bombay
J: Joseph D. Ramos
T: D. Whitworth Beckman
2.75
2.752.625
2.752.625
7
(7)
Glacier
J: Alex Achard
T: Eoin G. Harty
3.75
4.3344.00
4.3344.00
5
(5)
J'accuse
J: James Graham
T: Helen Pitts
5.00
5.005.50
5.005.50
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:15Club Hipico
aan de start
8
(8)
Diamond One
J: Ignacio Isaias Valdivia
T: Rodrigo Andres Sanchez Quinteros
2.50
2.625
2.625
6
(6)
Nyquister
J: Hugo Alejandro Ochoa Olmos
T: Genaro John Covarrubias Escobar
3.00
3.002.875
3.002.875
1
(1)
Leon Del Viento
J: Pedro Roberto Robles
T: John Ricardo Pinochet Ponce
5.50
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:16Philadelphia Park
open
1
(1)
Docsgotallthecandy
J: Inoel Beato
T: Richard Vega
2.50
2.502.375
2.502.375
3
(3)
Riley's Rockstar
J: Dexter Haddock
T: Scott A. Lake
4.334
4.3344.50
4.3344.50
2
(2)
River's Gamble
J: Patrick Henry, Jr.
T: Martin Thompson
5.50
5.506.00
5.506.00
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:18Finger Lakes
Begint in 00:50
1
(1)
Fiery Heart
J: Andre Shivnarine Worrie
T: Jonathan B. Buckley
SP
2
(2)
Bolt To Run
J: Luis Pena
T: Ramon Vazquez, Sr.
SP
4
(4)
Tony O
J: Emanuel De Diego
T: Katlynn Gutterson
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:24Presque Isle Downs
Begint in 06:50
1
(1)
Mr Bobo
J: Johan Rosado
T: Jeremiah O'Dwyer
1.80
1.801.728
1.801.728
5
(5)
Minotaur
J: Israel O. Rodriguez
T: Danny Gargan
5.00
3.754.50
3.754.50
3
(3)
Bestball
J: Gaddiel A. Martinez
T: Destin G. Heath
6.50
9.007.00
9.007.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:30Palermo
Begint in 12:50
2
(2)
Admiral Joy
J: Martin Valle
T: Juan Mingoni
SP
3
(3)
Lazy King
J: Daniel Arias
T: Jonatan Ramallo
SP
4
(4)
Dreams Destiny
J: Pavon Ortega
T: Ferro Martin
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
20:45Horseshoe Indianapolis
Begint in 27:50
2
(2)
Imperial Merlot
J: Joseph D. Ramos
T: Anthony F. Cunningham
SP
3
(3)
Focaccia
J: Jose Ramos Gutierrez
T: Scott D. Mullins
SP
4
(4)
Starry Eye Justice
J: Alexander Crispin
T: Randy L. Klopp
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:45Club Hipico
Begint in 27:50
1
(1)
Give Life
J: Hugo Alejandro Ochoa Olmos
T: Jose Inda De La Cerda
SP
2
(2)
Estilo Antiguo
J: Rafael Francisco Cisternas Ayala
T: Cristobal Sebastian Gonzalez Morales
SP
3
(3)
Que Terrible
J: Ronald Fabiano Fournet
T: Cristobal Sebastian Gonzalez Morales
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:51Presque Isle Downs
Begint in 33:50
8
(8)
New Issue
J: Antonio A. Gallardo
T: Ron G. Potts
2.50
2.502.625
2.502.625
5
(5)
Nelida
J: Scott Spieth
T: Aldana Spieth
3.75
3.754.00
3.754.00
4
(4)
Float Away
J: Ciera Pruitt
T: W. John Bourke
6.00
6.50
6.50
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
21:00Palermo
Begint in 42:50
1
(1)
Existing
J: Lautaro Balmaceda
T: Perez Marcos
SP
2
(2)
Always Funny
J: Ivan Monasterolo
T: Ferro Martin
SP
3
(3)
Lysva
J: Juan Paoloni
T: Juan Etchechoury
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
Ierland & Verenigd Koninkrijk
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Bath
Pontefract
Plumpton
Wolverhampton
Southwell
Gowran Park
Verenigde Staten
Santa Anita
Mountaineer
Mahoning Valley
Fort Erie
Philadelphia Park
Finger Lakes
Horseshoe Indianapolis
Presque Isle Downs
Australië
Echuca
Muswellbrook
Orange
Wereld
Sha Tin
Club Hipico
Palermo
Gavea
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten