Volgende races
20:10Fairmount Park
1
(1)
Zee Fire
J: Alexander Bendezu
T: Maximino Quinonez
2.25
2.252.375
2.252.375
4
(4)
Tapinyourbluejeans
J: Javier Tavares
T: Frank C. Randazzo, Jr.
3.50
3.502.875
3.502.875
2
(2)
Adam Five Oh
J: Reynier Arrieta
T: Robert Pompell
5.50
5.505.00
5.505.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:11Hipo Chile
2
(2)
Jack Thomas
J: Jorge Zuniga Diaz
T: Carlos Alisandro Flores Carrasco
2.875
2.6252.75
2.6252.75
3
(3)
Rin Rin Ra
J: Gustavo Aros Harvey
T: Alejandro Patricio Padovani Estay
3.50
3.25
3.25
11
(11)
The Arion
J: N Rojas
T: Mario Albano Apablaza Gavilan
6.50
7.507.00
7.507.00
Volledige race bekijken (11 Ruiters)
20:12Keeneland
Going behind
12
(12)
Deep Flame
J: Irad Ortiz, Jr.
T: Brad H. Cox
1.50
1.501.40
1.501.40
11
(11)
Obliteration
J: Flavien Prat
T: Steven M. Asmussen
4.334
5.004.50
5.004.50
4
(4)
Roscoe's Brother
J: Emisael Jaramillo
T: Mark Glatt
10.00
10.0011.00
10.0011.00
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:15San Isidro
Going down
3
(3)
El Sonador Despierto
J: Adrian Maximiliano Giannetti
T: Felipe Arone
2.10
2.00
2.00
7
(7)
Colmada De Flores
J: Ivan Monasterolo
T: Eduardo Gaston Accosano
3.25
4
(4)
Intillano
J: Jorge Luis Peralta
T: Gabriel Omar Maldonado
5.00
Volledige race bekijken (6 Ruiters)
20:18Laurel Park
Begint in 05:59
3
(3)
Horsing Around
J: Mychel J. Sanchez
T: Brittany T. Russell
1.616
1.572
1.572
7
(7)
Ballycurrin
J: Horacio Karamanos
T: Mary E. Eppler
6.00
4
(4)
Roadrunner The Cat
J: Kevin Gomez
T: Brittany T. Russell
7.00
7.007.50
7.007.50
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:21Woodbine
Begint in 08:59
5
(5)
Rule The Waves
J: Jose Luis Campos
T: Shelley E. Fitzgerald
3.50
3.003.25
3.003.25
6
(6)
Inescapable
J: Emma-Jayne Wilson
T: Steve Attard
5.00
4.3344.50
4.3344.50
3
(3)
Mathematical
J: Romero Ramsay Maragh
T: Michael Mattine
6.00
5.005.50
5.005.50
Volledige race bekijken (9 Ruiters)
20:29Belmont Park
Begint in 16:59
1
(1)
Georgia Magic
J: Manuel Franco
T: Steven I. Schauer
SP
2
(2)
Barb
J: Antonio Fresu
T: Adrianne DeVaux
SP
3
(3)
Sharp Swinger
J: Javier Castellano
T: Linda Rice
SP
Volledige race bekijken (7 Ruiters)
20:30Las Piedras
Begint in 17:59
1
(1)
Empipado
J: Javier Emanuel Perez
T: Feliciano Walter Cabrera
SP
2
(2)
Mr.Can
J: Waldemar MacIel Boccia
T: Roberto Solanes (CS)
SP
3
(3)
Quino
J: Jhonatan Rodrigo Mora
T: Amado Alfredo Leites
SP
Volledige race bekijken (10 Ruiters)
20:33Santa Anita
Begint in 20:59
4
(4)
Gettinby
J: Juan J. Hernandez
T: Sean Williams
2.00
2.202.10
2.202.10
3
(3)
Special Club
J: Umberto Rispoli
T: George Papaprodromou
3.75
3.253.50
3.253.50
2
(2)
Jerry's Spirit
J: Joel Rosario
T: Tim Yakteen
4.334
4.3344.50
4.3344.50
Volledige race bekijken (5 Ruiters)
20:35Delaware Park
Begint in 22:59
1
(1)
Quint's Brew
J: Forest Boyce
T: Edward T. Allard
SP
3
(3)
Showstopper Copper
J: Andrew Wolfsont
T: Flint W. Stites
SP
4
(4)
Chipotle
J: Sheldon Russell
T: Michael E. Gorham
SP
Volledige race bekijken (8 Ruiters)
Verenigd Koninkrijk & Ierland
PGeprijsd Race off LIVE WEDDEN Resultaat
Ascot
Catterick
Newton Abbot
Market Rasen
Stratford
Southwell
Limerick
Leopardstown
Verenigde Staten
Santa Anita
Charles Town
Penn National
Remington Park
Laurel Park
Belmont Park
Gulfstream
Delaware Park
Far Hills
Keeneland
Woodbine
Fairmount Park
Australië
Caulfield
Randwick
Doomben
Morphettville
Newcastle Au
Wagga
Avoca
Bendigo
Wodonga
Gold Coast
Rockhampton
Narromine
Innisfail
Ascot Au
Darwin
Leinster
Toowoomba
Wereld
Club Hipico
Selangor
Hipo Chile
San Isidro
Las Piedras
Japan
Niigata
Kyoto
Tokyo
Saga
Kochi
Geen weddenschappen geselecteerd!Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten