regulatory-en

Alle Olympische Spelen

Atletiek - Mannen
Winnaar van gouden medaille
Ethan Katzberg (CAN)
1.40
Wojciech Nowicki (POL)
3.75
Pawel Fajdek (POL)
8.00
Mykhaylo Kokhan (UKR)
17.00
Bence Halasz (HUN)
21.00
Eivind Henriksen (NOR)
34.00
Rudy Winkler (USA)
34.00
Quentin Bigot (FRA)
67.00
Yann Chaussinand (FRA)
67.00
Ethan Katzberg (CAN)
1.40
Wojciech Nowicki (POL)
3.75
Pawel Fajdek (POL)
8.00
Mykhaylo Kokhan (UKR)
17.00
Bence Halasz (HUN)
21.00
Eivind Henriksen (NOR)
34.00
Rudy Winkler (USA)
34.00
Quentin Bigot (FRA)
67.00
Yann Chaussinand (FRA)
67.00
Merlin Hummel (GER)
67.00
Toon meer
Winnaar van gouden medaille
Miltiadis Tentoglou (GRE)
1.35
Mattia Furlani (ITA)
10.00
Carey McLeod (JAM)
11.00
Simon Ehammer (SUI)
13.00
Lester Lescay (CUB)
15.00
Wayne Pinnock (JAM)
15.00
Miltiadis Tentoglou (GRE)
1.35
Mattia Furlani (ITA)
10.00
Carey McLeod (JAM)
11.00
Simon Ehammer (SUI)
13.00
Lester Lescay (CUB)
15.00
Wayne Pinnock (JAM)
15.00
Yuki Hashioka (JPN)
34.00
Jarrion Lawson (USA)
34.00
Jianan Wang (CHN)
34.00
Christopher Mitrevski (AUS)
51.00
Malcolm Clemons (USA)
51.00
Toon meer
Winnaar van gouden medaille
Neeraj Chopra (IND)
2.50
Jakub Vadlejch (CZE)
3.25
Julian Weber (GER)
5.00
Oliver Helander (FIN)
8.00
Arshad Nadeem (PAK)
9.00
Anderson Peters (GRN)
12.00
Max Dehning (GER)
26.00
Keshorn Walcott (TTO)
34.00
Edis Matusevicius (LTU)
51.00
Neeraj Chopra (IND)
2.50
Jakub Vadlejch (CZE)
3.25
Julian Weber (GER)
5.00
Oliver Helander (FIN)
8.00
Arshad Nadeem (PAK)
9.00
Anderson Peters (GRN)
12.00
Max Dehning (GER)
26.00
Keshorn Walcott (TTO)
34.00
Edis Matusevicius (LTU)
51.00
Lassi Etelatalo (FIN)
67.00
Toon meer
Winnaar van gouden medaille
Grant Holloway (USA)
1.18
Hansle Parchment (JAM)
11.00
Daniel Roberts (USA)
15.00
Lorenzo Ndele Simonelli (ITA)
15.00
Freddie Crittenden (USA)
17.00
Rasheed Broadbell (JAM)
19.00
Grant Holloway (USA)
1.18
Hansle Parchment (JAM)
11.00
Daniel Roberts (USA)
15.00
Lorenzo Ndele Simonelli (ITA)
15.00
Freddie Crittenden (USA)
17.00
Rasheed Broadbell (JAM)
19.00
Rachid Muratake (JPN)
34.00
Orlando Bennett (JAM)
51.00
Shunsuke Izumiya (JPN)
51.00
Enrique Llopis (ESP)
51.00
Toon meer
Winnaar van gouden medaille
Pedro Pablo Pichardo (POR)
2.50
Jordan Diaz (ESP)
2.75
Jaydon Hibbert (JAM)
3.50
Hugues Fabrice Zango (BUR)
13.00
Salif Mane (USA)
19.00
Lazaro Martinez (CUB)
34.00
Pedro Pablo Pichardo (POR)
2.50
Jordan Diaz (ESP)
2.75
Jaydon Hibbert (JAM)
3.50
Hugues Fabrice Zango (BUR)
13.00
Salif Mane (USA)
19.00
Lazaro Martinez (CUB)
34.00
Yasser Triki (ALG)
34.00
Zhu Yaming (CHN)
51.00
Thomas Gogois (FRA)
51.00
Praveen Chithravel (IND)
67.00
Toon meer
Atletiek - Vrouwen
Winnaar van gouden medaille
Leyanis Perez (CUB)
1.65
Ana Peleteiro (ESP)
5.00
Thea LaFond (DMA)
5.00
Shanieka Ricketts (JAM)
6.00
Liadagmis Povea (CUB)
6.00
Ackelia Smith (JAM)
34.00
Leyanis Perez (CUB)
1.65
Ana Peleteiro (ESP)
5.00
Thea LaFond (DMA)
5.00
Shanieka Ricketts (JAM)
6.00
Liadagmis Povea (CUB)
6.00
Ackelia Smith (JAM)
34.00
Tugba Danısmaz (TUR)
51.00
Tori Franklin (USA)
51.00
Ilionis Guillaume (FRA)
67.00
Jasmine Moore (USA)
67.00
Keturah Orji (USA)
67.00
Elena Andreea Talos (ROU)
101.00
Toon meer
Winnaar van gouden medaille
Camryn Rogers (CAN)
1.75
Deanna Price (USA)
2.75
Anita Wlodarczyk (POL)
8.00
Sara Fantini (ITA)
15.00
Annette Echikunwoke (USA)
21.00
Silja Kosonen (FIN)
34.00
Camryn Rogers (CAN)
1.75
Deanna Price (USA)
2.75
Anita Wlodarczyk (POL)
8.00
Sara Fantini (ITA)
15.00
Annette Echikunwoke (USA)
21.00
Silja Kosonen (FIN)
34.00
Zalina Marghieva (MDA)
34.00
Hanna Skydan (AZE)
34.00
Zhao Jie (CHN)
34.00
Krista Tervo (FIN)
51.00
Katrine Koch Jacobsen (DEN)
67.00
Toon meer
Winnaar van gouden medaille
Chase Jackson (USA)
2.00
Sarah Mitton (CAN)
2.75
Jessica Schilder (NED)
5.00
Lijiao Gong (CHN)
6.00
Jaida Ross (USA)
34.00
Raven Saunders (USA)
34.00
Chase Jackson (USA)
2.00
Sarah Mitton (CAN)
2.75
Jessica Schilder (NED)
5.00
Lijiao Gong (CHN)
6.00
Jaida Ross (USA)
34.00
Raven Saunders (USA)
34.00
Song Jiayuan (CHN)
34.00
Yemisi Ogunleye (GER)
67.00
Danniel Thomas-Dodd (JAM)
67.00
Maddison-Lee Wesche (NZL)
67.00
Fanny Roos (SWE)
101.00
Toon meer
Winnaar van gouden medaille
Cyrena Samba-Mayela (FRA)
3.25
Jasmine Camacho-Quinn (PUR)
3.50
Masai Russell (USA)
5.00
Ackera Nugent (JAM)
7.00
Tobi Amusan (NGR)
11.00
Alaysha Johnson (USA)
13.00
Cyrena Samba-Mayela (FRA)
3.25
Jasmine Camacho-Quinn (PUR)
3.50
Masai Russell (USA)
5.00
Ackera Nugent (JAM)
7.00
Tobi Amusan (NGR)
11.00
Alaysha Johnson (USA)
13.00
Danielle Williams (JAM)
15.00
Grace Stark (USA)
17.00
Devynne Charlton (BAH)
19.00
Ditaji Kambundji (SUI)
34.00
Pia Skrzyszowska (POL)
51.00
Toon meer
Media

Selecteer of van de lijst met live evenementen om de media te bekijken.

Geen weddenschappen geselecteerd!
Blader door uw Sportbbooks en selecteer weddenschappen door op de quoteringen te klikken
Geld storten
Sluiten